Телефон
Залишити заявку
Наші кейси
triangle
triangle
Кейси
Реалізовані програми в Україні

 • Програма

  «WINNER STAR»- мотивація і гейміфікація продажів продавців автосалонів мережі дилерів WINNER IMPORTS UKRAINE ГАЛУЗЬ: АВТОМОБІЛЬНА

 • Завдання

  Побудувати пряму «платформу» комунікації, мотивації продажів і фокусування співробітників дилерських салонів (бізнес-партнерів) на брендах і пріоритетах продажів Компанії.

 • Рішення

  Постійно діюча мотиваційна програма для співробітників автосалонів дилерів Winner на платформі лояльності Sales Motivator від Ketchup Loyalty Marketing. Регулярні ключові показники роботи продавців (наприклад, кількість тест-драйвів авто і т.п.), а також щомісячні і квартальні конкурси та змагання між салонами. Збір і аналіз зворотного зв'язку від учасників.

 • Результати

  Програма стартувала на початку 2019 р. з одного бренду -Volvo, Через 8 місяців Замовник вирішив додати також інші преміум-бренди: Porshe, Jaguar, Land Rover. На постійній основі. Рівень активності учасників у програмі 99% Підвищення продажів до 13 разів по фокусним продуктам (моделям) Замовника в рамках змагань і конкурсів між дилерами.

 • Програма

  «STAR REWARDS»- управління залученням співробітників банку. ГАЛУЗЬ: ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ

 • Завдання

  Від вмотивованоної і продуктивної роботи декількох тисяч лінійних співробітників відділень Банку, від їх залучення в стратегію і пріоритети, безпосередньо залежать ключові показники успіху Банку, темп його розвитку і конкурентоспосбность. Окремим викликом для Програми також була синхронізація пріоритетів співробітників відділень з масованої промо-активністю Банку для кінцевих клієнтів (програмою лояльності «Очевигода»).

 • Рішення

  Довгострокова мотиваційна програма для співробітників відділень Банку на платформі лояльності Sales Motivator від Ketchup Loyalty Marketing. Програма складається з постійних (щомісячних) цілей і досягнень, а також безлічі промо-кампаній, що стосуються окремих товарів або показників Банку.

 • Результати

  1200+ постійних учасників Рівень активності співробітників в програмі 96% + Зростання показників по кіндоної продуктам в середньому + 69% в рік Понад 130 промо-кампаній, що мотивують учасників на пріоритети Банку. 16 тисяч винагород (подарунків) зароблено і отримано учасниками.

 • Програма

  «Альфа-Марафон» - мотивація і гейміфікація продажів співробітників. ГАЛУЗЬ: ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ

 • Завдання

  Об'єднати на одній сучасній платформі безліч мотиваційних активностей для співробітників продажів, що проходять в компанії, на постійній основі. Мотивувати співробітників відділень до активних продажів і фокусування на актуальних для Банку цілях.

 • Рішення

  Довгострокова (36 місяців) мотиваційна програма для співробітників Банку на платформі лояльності Sales Motivator від Ketchup Loyalty Marketing. Пріоритети для учасників виставляються на щомісячній основі та з урахуванням сезонності/пріорітетів. Отримання зворотного зв'язку від співробітників на регулярній основі через опитування. Вимірювання рівня знань продуктів на веб-платформі.

 • Результати

  близько 2500 зареєстрованих учасників Рівень активності співробітників в програмі 94% За період роботи програми стимулювали продаж біля 50 продуктів Банку 20 опитувань і вікторин 18 тисяч винагород (подарунків) зароблено і отримано учасниками.

 • Програма

  «Планета« М »- мотивація і Гейміфікація продажів співробітників ГАЛУЗЬ: ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ

 • Завдання

  Поставити напрацьовану практику стимулювання, змагань і гейміфікації продажів в Банку на сучасну веб-платформу, зручну для співробітників. Мотивувати співробітників, територіально розкиданих в різних типах торгових точок, до активних продажів фокусних продуктів Банку.

 • Рішення

  Мотиваційна програма для співробітників «торгових точок» Банку на платформі лояльності Sales Motivator від Ketchup. Постійні ключові показники винагороди і каталог подарунків плюс безліч сезонних і короткострокових кампаній та конкурсів. Внутрішні заходи, організованіHR департаментом Банку, також використовували платформу для своїх комунікацій і винагороди.

 • Результати

  Залучені співробітники всіх без винятку «торгових точок» (всіх типів відділень) Банку. Рівень досягнення цілей учасниками: 80% учасників як мінімум 1 раз за рік виконали ВСЕ місячні мети одночасно. 10 тисяч винагород (подарунків) на суму понад 2 млн.грн. Зростання продажів фокусних продуктів від 1,5 до 3,5 разів за 13 місяців програми.