Телефон
Залишити заявку
FAQ
FAQ
У Вас залишилися питання? У нас є відповіді!

Як запустити програму мотивації?

1. Попередній прорахунок та оцінка проекту
2. Створення концепту програми (у тісній співпраці з клієнтом) і розрахунок мотиваційної моделі на основі реальних даних компанії.
3. Налаштування та кастомізація Web- додатку

для запуску програми зазвичай необхідно 1-2 місяців, за умови активного залучення клієнта

Скільки коштує Sales Motivator?

Вартість реалізації і супроводу програми Sales Motivator на умовах тарифних пакетів «Программа»/«Программа PRO» буде залежати від кількості учасників, різноманітності їх сегментів (“бізнес-ролей”/ посад) та глибину кастомізації стандартної версії програми під ваші умови та вимоги.
Ми зможемо назвати конкретну ціну послуги Sales Motivator для вашої компанії після декількох днів вивчення потенційного проекту. Беручи до уваги потреби кожного конкретного клієнта, ми готові надати набір тільки тих послуг, які йому потрібні.
Зазвичай вартість наших послуг складається з:
– Одноразової комісій за налаштування та кастомізації програми під ваші потреби
– Щомісячна фіксована комісія.
Бюджет винагород для учасників програми (замовленні подарунки з каталогу) ви визначаєте самостійно – ці кошти не включаються у вартість послуг агентства і залежать від ваших можливостей/бажання.

Для яких компаній Sales Motivator буде ефективним?

Sales Motivator особливо ефективний для компаній з досить великою командою співробітників або агентів з продажу , дилерів чи дистриб’юторів , коли знайти тонкий індивідуальний підхід до кожного вже не просто:
• Банки, фінансові та страхові компанії – адже кожен фахівець, який спілкується з клієнтами, є продавцем
• Компанії, що спеціалізуються на особистих продажах, у тому числі на багаторівневому маркетингу. Sales Motivator може бути вбудований в уже існуючу еко-систему особистих продажів
• Дистриб’юторським FMCG компаніям, а також FMCG брендам, мережа дистрибуції яких включає велику кількість агентів та торгових представників
• Колл-центрам, що займаються продажами, а також їх клієнтам, зацікавлених в максимально активних телефонних продажах.
• Роздрібним та торговим компаніям – коли співробітники в торгових залах мають більш широку функцію, ніж просто розміщувати товари на полицях і мерчандайзинг
• Будь-які інші компанії з торговими і сервісними командами, для мотивації в Sales Motivator підходять будь-які види досягнень учасників, які можуть бути оцифровані.

Ви продаєте програмне забезпечення?

Sales Motivator – це набагато більше, ніж тільки лише ІТ-платформа. Зрозуміло, спеціалізоване ІТ-рішення для мотиваційної програми, розроблене на замовлення Ketchup Loyalty Marketing, включено в нашу програму. Однак, на нашу думку, більшість програм мотивації та лояльності втрачають свою результативність не через обмеження програмного забезпечення, а через слабкий маркетинговий та аналітичний супровід, а також безліч організаційних обмежень і заборон. Все це в комплексі вирішує програма Sales Motivator з повною відповідальністю за кінцевий результат.

Чи обов’язково купувати весь «пакет» Sales Motivator? Чи можна замовити тільки частини, що цікавлять?

З огляду на потреби кожного конкретного замовника, ми надамо пропозицію тільки по послугам, в яких є необхідність. Ми сформуємо програму під Ваші умови та потреби.

Скільки співробітників агентства входить в команду розробки і супроводу програми Sales Motivator?

Зазвичай це 8-9 співробітників, у кожного своя роль і унікальні компетенції. Однак не всі з них працюють на 100% на програму одного замовника, в цьому полягає ефект економії. Команда обслуговує кілька однотипних програм, приділяючи достатньо ресурсів і уваги кожній.

Залишились питання?

Зв’яжіться з нами – і ми з радістю надамо відповіді на всі додаткові питання