Телефон
Залишити заявку
WEB-додаток
Sales Motivator - це платформа для Вашої мотиваційної програми, яка допомагає Вам управляти співробітниками, фокусувати команду на цілі компанії, збільшувати продажі
WEB
Корпоративна валюта

Для досягнення цілей компанії, а також для високої продуктивності в роботі, учасники отримують віртуальну валюту, яку можна витратити в каталозі винагород. Цілі можуть бути як індивідуальними для кожного окремого працівника, так і командні для конкретного підрозділу або торгової точки. Розмір винагороди співробітників визначаєте Ви самостійно і повністю контролюєте!

Візуалізація цілей і досягнень

Наглядний список цілей в телефоні або комп'ютері співробітників формує щоденні корисні звички та дії. Web-додаток дозволяє учасникам фокусуватися на важливих для компанії цілях, бачити свої досягнення і досягати кращих результатів продажів або KPIs, а також для менеджерів програм і адміністраторів - ефективно управляти персоналом і відстежувати їх результати.

Каталог подарунків та привілеїв учасникам

Асортимент каталогу розроблений для кожного клієнта індивідуально на основі цінностей і потреб учасників та, зазвичай, налічує 150-200 позицій. Винагородами можуть бути не тільки модні «гаджети», сертифікати або техніка, а й курси навчання, подорожі, сніданок з топ-менеджером компанії, додатковий вихідний день та багато іншого. Учасникам програми також доступний розділ зі знижками та специальными пропозиціями від партнерів Ketchup Loyalty Marketing , що додатково створює для учасників відчуття приналежності до привілейованого закритого клубу.

Опитування, тести та вікторини.

Модуль вікторин допоможе Bам проводити навчальні курси і тестування для персоналу, оперативно отримувати зворотний зв'язок, а також залучати за допомогою ігор та розважальних вікторин.

Рейтинги учасників

Механіки змагань та конкуренції стимулюють співробітників досягати нових висот, перевиконувати плани, і кожен день прагнути до більшого. Участники можуть порівнювати свої результати в рамках торгової точки, регіонального підрозділу, посади або всієї компанії.

«Бейджі» (відзнаки) за заслуги

«Бейджі» - відзнака, яку отримують співробітники за конкретні досягнення: перевиконання плану, краще обслуговування і т. д. Бейджі служать не тільки додатковою формою визнання заслуг співробітників і мотивують до досягнень, а й формують корпоративну культуру, показуючи стандарти поведінки і викликають бажання стати кращим та бажання належати до цієї культури.

Багатоканальні комунікації

Інтегровані комунікаційні сервіси (e-mail, SMS ,WEB-push, новини, банери, розділ «документи» тощо. ), а також підтримка Контакт-центру допоможе ефективно та швидко доносити інформацію учасникам , регулярно нагадувати про цілі, координувати дії співробітників, а також отримувати зворотний зв'язок.

TECH

Технічний та операційний супровід


Впровадження та ведення мотиваційної програми вимагає багато ресурсів, ми готові взяти на себе Ваш “головний біль” і забезпечити якісний та професійний супровід:


Технічна підтримка web-додатку та баз даних програми
Наші ІТ - спеціалісти в штаті компанії забезпечують стабільність і безперервність роботи програмного забезпечення, управління базами даних та надійність їх зберігання.

Адміністрування та наповнення контентом web-додатку
Для кожного клієнта створюється Бренд програми: назва і логотип, адаптується дизайн веб-інтерфейсу, підбираються кольори, тон комунікацій та інше. Протягом всієї програми ми також повністю забезпечуємо створення та публікацію графічних і текстових матеріалів у веб-додатку (новини, банери, каталог, правила програми та інше) , а також у всіх комунікаційних інструментах (e-mail, SMS ,WEB-push розсилках)

Контакт-центр для учасників
Учасники можуть зв'язатися з нашою службою підтримки 7 днів на тиждень по виділеному номеру для отримання консультацій щодо умов та роботи програми

Управління каталогом винагород
Асортимент каталогу розробляється для кожного клієнта індивідуально на основі цінностей і потреб учасників та, зазвичай, має 150-200 позицій. Ми регулярно оновлюємо асортимент в каталозі, додаючи різні категорії і сезонні товари, відповідно до побажань учасників та наших клієнтів. Безперервно підтримуємо актуальність та доступність всіх товарів для замовлення та публікуємо інформацію у веб-додатку. Ми також здійснюємо підбір призів для короткострокових та сезонних акцій, конкурсів, марафонів и подібних заходів наших клієнтів

Закупка та логістика подарунків
Ми проводимо закупку і доставку всіх замовлених подарунків на відділення, де працює учасник, або на особисту адресу учасників (за бажанням клієнта) по всій території України.

Податкове адміністрування.
Згідно законодавства України всі подарунки, що отримані фізичними особами, оподатковуються. Ми виконуємо функцію податкового агенту: оплачуємо податки, ведемо облік і подаємо звітність за учасників, що отримали подарунки в межах програми.
Розробка мотиваційної моделі
Визначення цілей і стратегії програми мотивації. Розробка та розрахунок моделі винагород на основі ваших реальних даних, а також калібрування та адаптація моделі на запущеному проекті.
Таргетований підхід
Правильне встановлення SMART цілей для учасників є дуже важливим елементом ефективної мотиваційної програми, цей етап обов'язково відбувається в тісній співпраці з клієнтом.
Сегментація учасників
Серед учасників ми виділяємо кілька «бізнес-ролей» і для кожного сегмента розробляємо окремий персоналізований підхід.
Ігрові механіки, акції, конкурси, вікторини, змагання
Для реалізації ваших цілей і задач ми проводимо підбір ігрових механік, розробляємо детальні сценарії і правила гри, підбираємо мотивуючі винагороди і «смачно» описуємо і доносимо цю інформацію учасникам.
Контент-стратегія залучення
Важко переоцінити роль контенту в будь-якому проекті, від того як представлена інформація, наскільки зрозуміло і цікаво, дуже сильно залежить залученість працівників у програму
Аналітика
Швидке відстеження результатів, детальна звітність з висновками та рекомендаціями допоможе вам в прийнятті рішень, а також в управлінні програмою, продажами та персоналом